Napsali o mě

 VČD Pardubice   
VÝSTAVNÍ SÍŇ VÝCHODOČESKÉHO DIVADLA
Obrazy Táni Ludvíkové mohou pomoci.
Celý březen i začátek dubna (do premiéry Amadea 10. dubna) budou foyer divadla zdobit obrazy TÁNI LUDVÍKOVÉ. Autorka se rozhodla, že výtěžek z prodeje svých děl věnuje Hospicu Anežky České v Červeném Kostelci. Vám obrazy udělají radost, jiným pomohou!
Autorské honoráře poputují tam, kde je potřebují.  Více ... 
Deník.cz

AUTORSKÉ HONORÁŘE POPUTUJÍ DO HOSPICE ANEŽKY ČESKÉ
V sobotu 20. února ožilo foyer Východočeského divadla v Pardubicích uměním. Byla zde slavnostně zahájena vernisáž prodejní výstavy obrazů Táni Dědourkové - Ludvíkové. Výtěžek z prodeje obrazů bude věnován Hospici Anežky České, který poskytuje komplexní péči těžce nemocným a umírajícím lidem.  Více .. .

Galerie Heřmanův Městec VÝSTAVA OBRAZÚ: TÁŇA LUDVÍKOVÁ V HEŘMANOVĚ MĚSTCI
Táňa Ludvíková je malířka, která si ve své tvorbě jde svoji vlastní cestou. Život ji nepřinesl mnoho klidných chvil, a tak není divu, že se v obrazech vyhýbá zobrazování člověka a utíká se k přírodním motivům.

Jsou to především stromy, které harmonizují s jejím duševním rozpoložením. Stromy jako symboly Života. Tišší velikáni, v níž je skrytá životadárná síla a jež svoji energií vyplívaji do prostoru kolem sebe a díky níž v každém přístoupivším člověku je táž energie obnovena a oživena. Jako by každý člověk na světě měl svůj strom, který roste a žije spolu s ním, dodává mu sílu, odvahu, naději, touhu žít a prožít svůj život naplno a v tvůrčí aktivitě.  Více.. .